EĞİTİM DANIŞMANLIK

EĞİTİM DANIŞMANLIK

1.Sac Şekillendirme Kalıpçılığı

Eğitim öncesi; müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını belirleyebilmek için kendileri ile bir görüşme yapılmaktadır. Müşterimizin mevcut durumu, hedefleri ve çalışan profili hakkında bilgi alındıktan sonra eğitim içeriği ve süresi belirlenmektedir. Genelde 2 günlük ve müşteri tesislerinde eğitim hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları, TOYOTA; TOFAŞ; HYUNDAI, Has Kalıp; Yıldız Pul; Esalba; Arıkan Kriko; Alta Metal; Yıldız Kalıp; Dostel; Bosch-Manisa; MSMM; (Atılım Ünv. Metal Şekillendirme Mükemmeliyet Merkezi); CPS Presform. Eğitim içeriğine ulaşmak için tıklayınız

2. Yalın Tasarım & Üretim

Yalınlaşma tasarımdan başlaması gerektiğine inanmaktayız. Bu amaçla firma personelinizle üretime yönelik olarak “KAİKAKU” sloganı ile tasarımdan itibaren Kaizen çalışmaları neden yapmayalım. Danışmanlık kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalarda %40 varan iyileştirmeler sağlanmıştır.

3. Catia V5

Grup Otomasyon firması ile birlikte Ege bölgesinde müşteri tesislerinde ve özel olarak Catia V5 eğitimlerimiz ZDF lemförder ve Nesne tasarım firmalarında gerçekleştirdik.