X

EĞİTİM DANIŞMANLIK

EĞİTİM DANIŞMANLIK

Eğitim öncesi; müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını belirleyebilmek için kendileri ile bir görüşme yapılmaktadır. Müşterimizin mevcut durumu, hedefleri ve çalışan profili hakkında bilgi alındıktan sonra eğitim içeriği ve süresi belirlenmektedir.

1.Sac Şekillendirme Kalıpçılığı

Eğitim öncesi; müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını belirleyebilmek için kendileri ile bir görüşme yapılmaktadır. Müşterimizin mevcut durumu, hedefleri ve çalışan profili hakkında bilgi alındıktan sonra eğitim içeriği ve süresi belirlenmektedir. Genelde 2 günlük ve müşteri tesislerinde eğitim hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları, TOYOTA; TOFAŞ; HYUNDAI, Has Kalıp; Yıldız Pul; Esalba; Arıkan Kriko; Alta Metal; Yıldız Kalıp; Dostel; Bosch-Manisa; MSMM; (Atılım Ünv. Metal Şekillendirme Mükemmeliyet Merkezi); CPS Presform. Eğitim içeriğine ulaşmak için tıklayınız

2. Yalın Tasarım & Üretim

Yalınlaşma tasarımdan başlaması gerektiğine inanmaktayız. Bu amaçla firma personelinizle üretime yönelik olarak “KAİKAKU” sloganı ile tasarımdan itibaren Kaizen çalışmaları neden yapmayalım. Danışmanlık kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalarda %40 varan iyileştirmeler sağlanmıştır.

3. Catia V5

Grup Otomasyon firması ile birlikte Ege bölgesinde müşteri tesislerinde ve özel olarak Catia V5 eğitimlerimiz ZDF lemförder ve Nesne tasarım firmalarında gerçekleştirdik.