YAZILIM

YAZILIM

Firmamız, müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak tasarımda verimliliği artırmakta ve 3 boyutlu katı modelleme yazılım çözümleri ile sektörüne katma değer sağlamaktadır. Ar-Ge İnovasyon çalışmaları ile geliştirdiğimiz söz konusu yazılımlarımız:

AKTAP (Akıllı Tasarımı Projesi) 2007 yılında kalıp tasarımına yönelik olarak başladığımız ve KOSGEB tarafından desteklenen yazılım ar-ge ve inovasyon çalışmalarımız sonucunda ilk ürünümüz olan DIAS müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Catia üzerinde kalıp tasarımı yapmaya yardımcı bir program olarak geliştirilen DIAS, ERMETAL firması tarafından 2010 yılından bu yana kalıp tasarımında kullanılmaktadır. Tofaş için 2012 yılında başladığımız çalışmalar sonucu ISEDA programı elde edilmiştir. TOFAŞ 356 projesi make kalıp tasarımında içerde ve yan sanayide aktif olarak kullanılmaya başlanılmıştır.

Tofaş ürün tasarımı için Ug NX 7.5 üzerinde parametrik kesit kütüphanesi ve verilere alı-verişi projesi devam etmektedir.

ÇİZEN:   TÜBİTAK ve KOSGEB Ar-Ge desteği ile yerli 3 boyutlu tasarım programı geliştirme çalışmalarımıza 2009 yılında başladık. Projelerimiz kesintisiz olarak en üst seviyede hibe desteği alma başarısını göstermiştir. Geliştirdiğimiz programla firma içerisinde tasarım çalışmalarına başladık ve ilk lisans satışımızı İNFA kalıp firmasına gerçekleştirdik. Çalışmalarımız Microsoft tarafından İNOVASYON özel ödülü ile taçlandırılmıştır. Müşterilerimiz için “Size özel” sloganı ile amaca yönelik parametrik tasarım çözümleri geliştirmekteyiz.